Kurs naprawy telefonów i laptopów

Zacznę od tego, że jestem studentem informatyki. Studiuję na jednej z uczelni, która znajduje się w jednym z większych miast w Polsce, a tym miastem jest Łódź.

Co było na kursie naprawy telefonów?

naprawa telefonówOgólnie rzecz biorąc wybrałem taki kierunek studiów, ponieważ od zawsze interesowały mnie komputery, wszelka nowa technologia i tego typu rzeczy, od zawsze marzyłem o tym, żeby w przyszłości pisać programy komputerowe, a jak to robić mogłem się nauczyć tylko i wyłącznie na studiach na kierunku informatycznym, dlatego też taki właśnie kierunek studiów wybrałem. W te wakacje poszedłem na bardzo ciekawy kurs, który związany jest właśnie z informatyką. Na ten kurs wysłał mnie mój tata, ponieważ widział że siedzę w domu, nic konkretnego nie robiąc, z że kurs ten organizowała firma, w której on pracuje, to nic za to nie musiałem płacić. Na początku byłem bardzo sceptyczny, jeżeli chodzi uczęszczanie na ten kurs. Tam na tym kursie mieli uczyć kursantów, jak dokonywana jest naprawa komputerów. Za namową moich rodziców jednakże zdecydowałem się na pójście na ten kurs i jestem im na prawdę wdzięczny za to, że mnie na to namówili, bo na kursie było po prostu fenomenalnie. Oprócz naprawy komputerów krok po kroku pokazana była przez osoby prowadzące kurs, jak dokonywana jest naprawa laptopów. Na prawdę było bardzo, ale to bardzo ciekawie. Oprócz tego wszystkiego na koniec nauczyli nas, jak wygląda profesjonalna naprawa telefonów Łódź. To wszystko pokazane było dokładnie krok po kroku, jak się naprawia telefony i komputery. No po prostu świetna sprawa. Do tego każdy z uczestników kursu miał na koniec zadanie, żeby naprawić dany telefon, mnie się na szczęście udało z czego jestem na prawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Nie ukrywam, że poczułem się bardzo z siebie dumny, bo niektórym uczestnikom naprawa nie wyszła.