Rower Kross dla dziecka

Warto zaszczepiać w dzieciach aktywność sportową, bo przynosi im to wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych. Maluchy najpierw mają rowerki biegowe, trójkołowe, a następnie czterokołowe, które są wstępem do jazdy na dwóch kołach.

Jak wyglądają rowery Kross dla juniorów?

kross level miniPolska firma Kross od ponad dwudziestu lat nieprzerwanie produkuje wysokiej jakości rowery dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Wśród najpopularniejszych są modele trekingowe, górskie, miejskie i szosowe. Dla dzieci najlepszy jest Kross Level mini, który jest wierną kopią roweru dla dorosłych z serii Level. Posiada lekką, aluminiową ramę, na przednim i tylnym kole piasta wykonane z aluminium oraz stalową kierownicę razem ze wspornikiem. Doskonałej jakości hamulce w stylu V-brake świetnie się sprawdzają na jazdach górskich, ale także w mieście. Przedni widelec roweru Kross jest amortyzowany, więc dziecko w trakcie jazdy nie będzie w znaczny sposób odczuwać wstrząsów. Dla bezpieczeństwa dzieci, pedały są wykonane z wytrzymałego plastiku i nie posiadają ostrych zakończeń. Wygodne siodełko zapewnia komfortową jazdę przez wiele godzin nawet po nierównej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu wielu elementów z aluminium, rower Level mini jest bardzo wytrzymały i lekki, bo cały waży zaledwie niecałe trzynaście kilogramów. Kupując rower w sprawdzonym sklepie, mamy zagwarantowane darmowe ustawienie przerzutek, wyregulowanie hamulców, napompowanie opon i dokręcenie wszystkich śrub. Rowery firmy Kross posiadają aż czteroletnią gwarancję.

Rower z serii Level mini doskonale się sprawdzi dla dziecka od około dziesięciu lat do czternastego roku życia. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy i siodełka, rower może rosnąć razem z dzieckiem i wystarczyć na jeszcze dłużej niż cztery lata.